Популярні стратегії ставок на спорт

Опублiковано у Статті 0

Прогнози на результат і на точний рахунок певного матчу завжди будуть користуватися найбільшою популярністтю серед усіх букмекерів світу. А все тому, що такі ставки є доволі простими у використанні і не заставляють прогнозистів проводити багато розрахунків. Проте увесь великий світ букмекерства побудований не тільки на основі його новачків, тобто людей, які по своїй суті, ще не вникли у всі тонкощі і нюанси цієї діяльності. Все ж на даний момент більшою частиною цільової аудиторіє є вже досвідченні і розуміючі прогнозисти, які прагнуть використовувати максимальну кількість ставок, які пропонує їм їхня букмекерська компанія. Звісно, що найбільшу різноманітність прогнозів дає нам з вами усім відомий і найбільш популярний вид спорту — футбол. Тому далі ми спробуємо більш детально вникнути у деякі можливі стратегії ставок на цей вид спорту і не тільки.

Стратегія ставок Value betting

Суть цієї стратегії полягає в тому, що гравець може робити свої прогнози безліч разів, як тільки на його думку для цього будуть сприятливі обставини. Відповідно, якщо шанси є достатньо високими, то тоді можливість вкладати свої кошти і відкривається.

Проте, якщо розглядати дану стратегію в системі букмекерської контори, то тут не все так і просто. Для того, щоб отримати прибуток по стратегії Value betting, кожен гравець має навчитися оцінювати усі коефіцієнти, які пропонує йому букмекер та визначати, які із них є помилковими. Вся складність полягає в тому, що компанії зазвичай виставляють доволі правдиві котирування і дуже важко помітити похибку. Але як тільки клієнт запримітив хоча б маленьку помилку, йому потрібно відразу робити свою ставку і не вагатися, адже в такому випадку його шанси на загальний успіх зростуть. Таким чином, кожного разу, коли букмекерська контора помиляється, а гравець помічає це і робить свої певні вкладення, то він отримує доволі велику перевагу в майбутньому. Стратегія Value betting передбачає, що кожна наступна ставка робиться з розрахунком на велику кількість парі в цілому і це означає, що прогнозист може отримати доволі гарний прибуток, якщо його дії на кожному етапі будуть математично правильними і впорядкованими.

Складність тут полягає в тому, щоб навчитися максимально правильно оцінювати шанси будь-якої спортивної події. Але, не зважаючи на це, Value betting всерівно вважається доволі ефективною стратегією на ринку букмекерства, проте притаманна вона лише для тих досвідченних гравців, які вміють вдало передбачати і вираховувати вірогідність будь-яких подій по ходу матчу.

Стратегія Догін

Однією із найбільш прибуткових варіантів прогнозу є стратегія Догін, хоча слід відразу відмітити, що до її загальної ефективності є доволі багато запитань. Сутність даної стратегіє полягає у тому, щоб робити свої ставки на один і той самий варіант результату до тих пір, поки він не відбудеться. При цьому розмір вашого вкладення після кожного програшу буде постійно збільшуватися, а після того, як кінцева ціль буде досягнена, все повертається на свої початкові позиції.

В найбільш простішому випадку стратегія Догін використовується таким чином, що в загальному списку подій, які пропонує ваша букмекерська компанія, обирається, наприклад, один футбольний матч і на його результат робиться прогноз. Таким чином умовно перша команда повинна перемогти. У випадку, якщо цього не відбувається, ставка автоматично збільшується в два рази і коли з’являється нова лінія на матч цієї ж команди, то клієнт мусить знову закласти парі. Якщо його команда знову програє, то умовний капітал ще раз збільшується у два рази, і так буде відбуватися до того моменту, поки його улюбленці не подарують такий бажаний результат. Після того, як команда нарешті здобула свою перемогу, розмір ставки мусить повернутися до свого початкового вигляду і все починається знову. В результаті усіх цих цікавих операцій гравець по-троху компенсує усі свої програші, а його прибуток буде рівним розміру початкової ставки.

Недоліком даного виду прогнозу є те, що якщо при умові програшу чотири і більше разів поспіль, розмір обов’язкової ставки стає дуже великим, що в свою чергу ставить під загрозу загальний ваш результат. Також ця сратегія не дозволяє робити свої прогнози і закладати парі при коефіцієнті, який буде меншим двох, в негативному випадку ви прото не зможете відіграти усі програні вами кошти.

Так як коефіцієнти постійно здатні змінюватися, то вам необхідно буде розмір ставки для кожного кроку завжди перераховувати і намагатися перевіряти себе, щоб не помилитися. Отже, дивлячись на усі моменти стратегії Догін, її важко буде рекомендувати для постійного використання, але ось спробувати декілька разів обов’язково буде цікаво.

Стратегія Тотал

Після того, як ви зареєструєтесь одразу на декількох букмекерських сайтах, вам буде помітним один цікавий факт, що не всюди котирування є однаковими та іноді вони здатні доволі суттєво відрізнятися. А це означає, що завдяки своїй хитрості і різного роду стратегій можна досягти великих прибутків в кінцевому результаті.

Черговою із таких прибуткових стратегій є Тотал. Перед тим, як розпочати вникати в дану стратегію, слід зазначити, що будь-який букмекер завжди пропонував і буде пропонувати вам зробити свій прогноз на кількість голів чи шайб, які будуть забиті в окремо взятому матчі. Наприклад, якщо протистояння завершується із загальним рахунком 2 : 1, то тотал буде дорівнювати трьом. Тобто в даному випадку мова йде не про точний результат певного матчу, а про те, чи буде загальна кількість голів меншою, або більшою за вибраний вами тотал. Зважаючи на це, букмекерські контори звикли називати такі прогнози Більше-Менше і позначати їх великими літерами Б та М. Також слід відмітити, що професіонали рекомендують порівнювати пропозиції котирувань від різних компаній, якщо ви плануєте скласти парі на експрес, так як це дозволить отримати більший відсоток прибутку. Проте, якщо вірити статистичним даним, то при використанні стратегії Тотал, ви в загальному будете програвати понад 25% своїх зроблених ставок, тому в довгостроковій перспективі ви, мабуть, будете підшуковувати для себе нові варіанти прогнозів, які будуть більш прозорішими і зрозумілими.

Стратегія Коридор

Даного роду стратегія є однією із тих, які насправді можуть подарувати вам гарний прибуток, не залежно від того, якого букмекера ви виберете для складання парі. Ця стратегія була придумана фанами, які просто шаленіли ставками на баскетбольні поєдинки. Пізніше її також успішно почали вводити для волейболу і тенісу. А ось інші види спорту, зокрема і футбол, не є придатними для стратегії Коридор, оскільки вона розрахована лише на результати, які складаються десятками.

Стратегія полягає в тому, що кожен гравець порівнює коефіцієнти різного роду букмекерів на одну подію. Далі виявлений так званний коридор дозволяє виконати свою ставку, проте при цьому повинно використовуватися, як мінімум, дві букмекерські контори. Наприклад, дві цільові компанії пропонують на певний обраний матч однакове котирування, проте тотал при цьому в одних менший, а в інших трішки більший. Різниця між величинами цих тоталів і носить назву даної стратегії Коридору.

Далі вам потрібно вкласти однакові кошти на обрану подію в двох конторах одночасно. Для того, щоб отримати більший прибуток, компанія з вищим тоталом має прийняти вашу ставку на “менше”, а букмекер з нижчим тоталом — на “більше”. Таким чином, якщо результат обох заграних команд попаде в заданий коридор, то ви отримаєте виграш від двох контор одночасно, що є дуже вигідно. Із цього логічним буде висновок, що чим більший є коридор між тоталами, тим і вищою буде вірогідність вашої перемоги. Якщо ж одна із ставок все-таки програє, то це всерівно буде не надто катастрофічно, адже при цьому співвідношення з виграшем буде прямувати до плюса.

Проте, не завжди котирування є максимально однаковими, а коридор достатньо широким для того, щоб виникало бажання ризикувати своїми коштами. Будь-який випадок подібного характеру потрібно завжди намагатися ретельно прораховувати і співвідносити можливі прибутки і втрати. Хоча, якщо спробувати зробити загальний висновок, то можна сміливо сказати, що дана стратегія Коридор все-таки у більшій кількості доказує свою гарну ефективність. Для успішності її використання вам слід буде лише підшукати для себе бодай дві букмекерські компанії, які пропонують в основному на всі події майже подібні котирування.

Висновки

Світ букмекерства останнім часом і справді стає все більш різноманітнішим і в його володіннях з’являються все більше видів прогнозів та відповідних ім стратегій. Якщо зупинитися виключно на описаних вище варіантах ставок, то дуже важко зробити позитивний чи негативний висновок, адже у всіх присутні, як і основні переваги, так і значні недоліки. Хоча азарт в тому і полягає, щоб брати від нього максимум емоції та хвилювань.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *