Букмекер Betfair

Опублiковано у Огляди букмекерів 0
Betfair
  • Editor Rating

  • Rated 4.5 stars
  • Outstanding

  • Betfair
  • Reviewed by:
  • Published on:
  • Last modified: 23.08.2016

Review Summary:

Букмекер Betfair

У світі сьогодні налічується величезна аудиторія прогнозистів, а отже і поступово зростає кількість букмекерських компаній. Кожен з нас намагається відшукати найбільш привабливу для своїх умов і бюджету. Даний огляд буде зосереджений на букмекері Betfair і за його результатами можна буде більш яскравіше зрозуміти для себе його переваги.

Букмекер Betfair

betfair

Betfair — це безперечно величезнй досвід в онлайн-букмекерстві, який загартований роками. Компанія створила унікальний у своєму роді проект, в якому об’єднали відразу два направлення: парі букмекерських контор та біржу торгівлі. Свій початок дана контора бере ще з 1999 року і на сьогодні вони є насправді великими гігантами у своїй справі. Головним доказом цього факту слугує те, що британська компанія щодня укладає угоду на суму яка трошки перевищує 1,2 мільярда євро.

Свою діяльність букмекерська контора здійснює по всьому світу і на підставі відразу декількох ліцензій. За всю свою історію існування Betfair отримала більше 60 престижних нагород в сфері букмекерства.

Сайт компанії

Важливим показником успішності і великої популярності контори є те, що основний сайт букмекера носить одразу 12 мовних перекладів, серед яких є і русифікована, що дозволяє долучатися до числа їхніх клієнтів і прогнозистів фанів з країн СНГ. В плані дизайну тут також натхненно постаралися і тому сайт дивиться дуже позитивно і з ним хочеться працювати кожного дня.

Тут також присутній форум гравців, в якому завжди йде плідне обговорення усіх ставок та стратегії гри. Проте спілкування є можливим лише англійською, що відразу відсіює досить велику аудиторію від дискусій.

бетфаир

Лінія прогнозів Betfair

Букмекерська контора Betfair — це чудовий варіант, як для професійних прогнозистів, так і для новачків. Лінія ставок компанії представлена більш ніж тридцятьма різними видами спорту. Крім них букмекер також пропонує зробити прогноз на культурні чи політичні події. Усі топові спортивні події компанія завжди котирує досить великими коефіцієнтами, що дозволяє клієнтам грати на повну і отримувати усю долю приємності від азарту.

Процес реєстрації та бонуси

В даному випадку реєстрація є досить простою та швидкою, що не забере у вас зайвих нервів та часу. Для цього вам просто потрібно заповнити усі дані, які вам пропонує букмекер та найголовніше — визначитися з основнию валютою. Далі ви лише приймаєте умови договору, з яким попередньо потрібно детально ознайомитися, і можете сміливо розпочинати створювати свої прогнози і не хвилюватися, адже компанія завжди зможе захистити вас і ваші кошти.

Були моменти коли контора намагалася завжди надавати своїм найвідвідуванішим клієнтам бонуси, які могли доходити і до двадцяти доларів. На сьогоднішній день таких пропозицій вже не існує, проте тут завжди намагаються проводити різного роду акції, які також несуть за собою гарну винагороду.

betfair com

Служба підтримки Betfair

Спершу потрібно відмітити багатомовність служби підтримки, яка допоможе вам на будь-якій мові. Консультації російською мовою відбуваються щодня в період з 10:00 до 19:00 за київським часом, а англійською ви зможете поспілкуватися з 10:00 до 22:00. Якщо ви вирішите написати листа з викладеною вами проблемою, то відповідь із її вирішенням надійде у відповідь всьо через 2-3 години. Слід відмітити, що дана служба і справді працює досить кваліфіковано та максимально швидко, що не змусить вас довго очікувати.

Висновки

Отже, якщо ви завжди звикли довіряти лише провіреним європейським компаніям і не боїтесь з ними співпрацювати, то вам обов’язково потрібно спробувати свої сили в Betfair. Ця компанія не спроста вважається однією із найкращих букмекерських контор у світі і ви повинні це відчути на собі.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *