Букмекерська компанія William Hill

Опублiковано у Огляди букмекерів 0
William Hill
  • Editor Rating

  • Rated 5 stars
  • Spectacular

  • William Hill
  • Reviewed by:
  • Published on:
  • Last modified: 23.08.2016

Review Summary:

Букмекерська компанія William Hill

Якщо ви досить гарно розумієтеся в футболі і спорту вцілому, якщо ви кожного дня живете лише спортивними подіями і пов’язуєте своє життя лише із ними, то вам обов’язково варто хоча б одного разу спробувати випробувати свою долю на прогнозах. Здавна усі звикли довіряти лише провіреним продуктам, компаніям, фірмам. Ось і в сфері букмекерських прогнозів однією із таких є дуже відома в усьому світі компанія William Hill.

Букмекерська компанія William Hill

william hill

William Hill — це досить відома та перевірена часом контора у світі букмекерства, яка задовільняє своїх гравців ще з далекого 1934 року і до сьогодення. З тих давніх часів букмекер William Hill завоював довіру багатьох прогнозистів та є найкращим у Великобританії. Огляд котирувань William Hill зазвичай подають, як приклад роботи букмекерів, найвідоміші спортивні видання світу. Ця букмекерська контора має авторитет однієї із найбільш надійніших  та правдивих у своїй сфері в усьому світі.

В 2011 році дана компанія започаткувала російську версію свого сайту, що в свою чергу дало можливість тисячам людей з країн СНГ також спробувати свої сили у відомій букмекерській конторі.

Відкриваючи свій рахунок в цій компанії, можете бути впевненими, що в будь-який момент ви зможете зняти будь-яку виграну вами суму і у вас не виникне при цьому жодних труднощів.

Події та коефіцієнти

Тут ви обов’язково знайдете дуже приємні для погляду коефіцієнти на футбольні події. Найчастіше William Hill пропонує досить приємливі коефіцієнти на фаворитів прогнозів, що сильно вирізняє цю компанію від конкурентних, оскільки усі інші намагаються максимально вирівнювати свої котирування.

вильям хилл

Слід відмітити, що ця відома компанія пропонує досить хорошу лінію на баскетбол і американський футбол, тому фанів цих видів спорту контора обов’язково зможе потішити. Також гарний вибір подій і коефіцієнтів британці пропонують ставками на хокей та бейсбол.

Прогнози на протязі матчу (LIVE)

Live-ставки в William Hill представленні на високому рівні і тут ви  обов’язково відшукаєте величезний вибір подій. Кожен гравець може скористатися зручною статистикою по кожному матчу і також отримати огляд будь-якого турніру. А розпорядок матчів і подій у них в Live-прогнозах розписаний на цілий тиждень. Що ж стосується коефіцієнтів в розділі Live-ставки, то тут їхній розмір трішки більший середнього. Ну і звісно на сайті компанії, як і на будь-якийх інших сайтах досвідчених компаній, присутня онлайн трансляція всіх подій, що дозволяє прогнозувати, не відходячи від свого комп’ютера.

Ліміти ставок

William Hill пропонує високі ліміти ставок, особливо на найяскравіші чемпіонати і події. Проте можуть виникнути проблеми, якщо букмекери в один момент зрозуміють, що ви професійний гравець. Таких клієнтів така відома у своїй справі букмекерська компанія не особливо жаліє, адже  на меті стоїть імідж та ще більше процвітання контори, тому таких “гравців” намагаються відразу наказувати, дуже суттєво урізаючи їм усі коефіцієнти і виграші до найнижчих границь.

контора william hill

Служба підтримки клієнтів

Дана букмекерська контора володіє однією із найкращих у світі служб підтримки своїх клієнтів. Є ще можливість використовувати онлайн-чат безпосередньо на сайті компанії, де вам будуть дуже раді та із задоволенням проконсультують вас та нададуть кваліфіковану допомогу, проте слід відмітити, що ця послуга доступна лише зареєстрованим гравцям.

Підсумки

Якщо ви на повну поринуті у вирій футбольних та спортивних подій вцілому і вважаєте себе гарним прогнозистом, то серед усіх запропонованих букмекерських контор обов’язково зверніть увагу на William Hill. Ця компанія по праву посідає найвище місце у своїй справі і у її роботі майже не виникає сумнівів, оскільки це є справжній світовий бренд на якого орієнтуються усі інші.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *