Принципи побудови успішних прогнозів

Опублiковано у Статті 0

Правила ставок на спортивні події кожен гравець обирає особисто, зважаючи на рівень своєї кваліфікації та величину стартового капіталу. Букмекерські контори зі своєї сторони роблять усе можливе для зацікавлення до себе все більшої аудиторії. Сьогодні прогнозисту пропонується досить велика лінія прогнозів, які він може виконати онлайн, або ж, безпосередньо, у найближчому букмекерському відділенню. Проте, для успішної діяльності у даній сфері, потрібно намагатися завжди дотримуватися певних правил та принципів побудови у своєму процесі ставок. Тому далі ми спробуємо вникнути у деякі найважливіші моменти будування успішних прогнозів.

Поняття про те, як створюються коефіцієнти

Слід відразу сказати, що коефіцієнти завжди в першу чергу залежать від важливості вибраної події. Не є великим секретом, що більш реальні котирування ви зможете побачити на матчі менш відомого масштабу, адже на топові поєдинки букмекер звик завжди підходити із особливою увагою, а тому, заради своєї ж власної вигоди, намагається виставляти більш рівні коефіцієнти, щоб при будь-якому закінченні залишатися завжди у плюсі. Проте, цей факт всерівно хоч і правдивий, але буде завжди носити клеймо умовного, бо усі контори для свого ж іміджу старатимуться найбільш мінімально спотворювати вірогідності подій, оскільки велика цільова аудиторія — це найважливіший фактор розвитку і збагачення будь-якої букмекерської компанії. За-для цього по кожному матчу (до його початку) проводиться детальний аналіз сил двох суперників, проте слід звернути увагу, що основну увагу контори звертають не на загальну силу певної команди протягом сезону, а на її проміжні результати за останній місяць, ну і звісно береться на мету завжди статистика особистих зустрічей, оскільки інколи буває так, що зустрічається фаворит з андердогом, який по своєму стилю гри був завжди для них не приємним. І вже, зважаючи на нарізку багатьох статистичних моментів, складаються остаточні котирування на перемогу, поразку та нічию.

Ніколи не потрібно ігнорувати аутсайдерів

Найбільш досвідчені гравці, які перебувають у цікавому світі букмекерства вже давно, з часом зрозуміли, що найкращі виграші можна здобути тільки тоді, коли постійно ставити на так званих андердогів будь-яких протистоянь. Такі команди ваш букмекер буде завжди дуже щедро котирувати, що при вдало складених ситуаціях, збагатить ваш гаманець на солідну суму. Проте, якщо клієнти букмекерських компанії будуть просто без роздумів ставити свої капітали на темну конячку із гігантським коефіцієнтом, то з цього нічого доброго не вийде, адже у 70 — 80% випадках вони обов’язково поступляться і ви зазнаєте свого фіаско разом з ними. Тому в данму випадку буде доречно використовувати цілий ряд різноманітних стратегій гри проти букмекера, яких на сьогодні є дуже багато. Перед тим, як робити остаточний прогноз, рекомендується ретельно вивчити статистику команди, яка в той вечір гратиме за вас і також потрібно досить уважно вдивитися в усі моменти обраної вами стратегії. Таким чином, при вдало обраній події та варіанту прогнозу до неї, можна і справді гарно нажитися і додати собі більше позитивних емоцій.

Грати потрібно максимально обережно

Азарт — це дуже приємна річ, яка здатна дарувати багато неоднозначних емоцій найпалкішим фанам з усього світу, проте не слід забувати, що поряд з такими позитивними моментами, можуть з’явитися дуже швидко і негативні. Весь негативізм в такому випадку найчастіше проявляється саме у втраті великої суми коштів, які ви готові завжди ставити без жодних обдумливих роздумів, опираючись лише на вище згаданий азарт.

Будь-який розумний і досвідченний прогнозист завжди рекомендує досить обережно на початковому етапі ставитись до прогнозів. Потрібно завжди розпочинати із простих ставок, які будуть на першому етапі спрямовуватися на результат і при цьому бажано не розкидатися капіталами, а намагатися вкладати маленькі суми, при втраті яких, ви не будете хапати свою голову від великого розчарування. Далі, коли ви вже яскраво побачите, що так званне влиття, проходить дуже успішно, то можна спробувати обрати із довгої лінії варіантів прогнозів вже трішки інший, який буде складнішим і паралельно підібрати до нього гарну стратегію, вивчивши її при цьому. Проте, якщо відбувся ось такий перехід по сходинках вгору, то це не означає, що відразу потрібно збільшувати величину вкладень. Якщо постаратися коротко підсумувати усе це, то варто відзначити, що основна суть ось такої здорової гри полягає завжди у максимальній розсудливості і розумінні кожної виграшної, чи програшної ситуації. Тому, якщо ви справжній фанат і не уявляєте свого життя без спортивних подій, то для підняття цікавості та переживань обов’язково пробуйте прогнозувати і головне не бійтесь перших програшів та невдач. Головне, щоб такі фіаско були рідкісними, бо в іншому випадку збагатитесь не ви, а букмекерська компанія.

Розуміння елементарних правил математики

Якщо ви хочете бути завжди впевненими у правильності ваших розрахунків, то без розуміння найзагальнішої математики, вам нічого яскравого не світитиме. І справді, як вже не одноразово зазначалося, у справі букмекерства присутня величезна кількість різноманітних іменних стратегій, де вам необхідно буде завжди обраховувати велику кількість дій у багатьох подіях. Тому, зважаючи на це, вірогідність помилитися буде завжди високою. Ставки на спорт — це є певного роду гра з числами, дробами, формулами і нехай воно не викликає у вас відразу деяку паніку, адже якщо ви плануєте на довго залишатися у прогнозах і не обмежуватися простими варіантами ставок, то на вашому шляху рано, чи пізно, таки з’явиться цілий ряд математичних дій, яким потрібно буде швидко і якісно дати раду.

Правильне розуміння концепту value betting

Value betting — це є професійне вміння оцінювати усі реальні шанси певної обраної спортивної події, в першу чергу це стосується футболу. Особливісттю в даному випадку вважається те, що ось таке подібного роду оцінювання мусить вібуватися без урахування тих котирувань, які виставив ваш улюбленний букмекер, адже, як зазначалося раніше, інколи контори можуть дещо спотворювати коефіцієнти, що обов’язково введе вас в оману. Як і в будь-якій іншій грі проти букмекера, гравець мусить в цьому випадку обов’язково ставити проти фаворита в той момент, коли це найбільш необхідно. Проте, при такому виду прогнозів, на перше місце виходить гармонійне розуміння концепту Value і вміння знаходити його серед багатьох запропонованих у лінії подій. Якщо ж ви абсолютно не зуміли у все це вникнути і вам важко сприймати подібну стратегію, то кращим варіантом буде взагалі сюди не входити, а продовжувати ставити на явних фаворитів, які точно принесуть хоча б якийсь виграш, а ви в той час набиретесь неоціненного і важливого для вас досвіду.

Але не все так просто виходить інколи і з визнаними всіма акулами спорту, оскільки навіть тут більшість букмекерських компаній досить часто намагаються запутати своїх клієнтів. В свою чергу вони просто обожнюють, ще більше звичайного, недооцінювати андердогів в таких протистояннях, які дуже часто є міцними горішками для певних фаворитів. Виходячи з цього, котирування сильніших зменшуються, що унеможливлює виграти прогнозисту навіть половину свого стартового вкладення, оскільки коефіцієнт в такому випадку перебуває в межах чистої одиниці.

Вболівати за своїх улюбленців потрібно також обережно

Дуже часто найбільші виграші для деяких прогнозистів полюбляє приносити їхня ж улюблена команда, чи окремо взятий спортсмен. В такому випадку найважливіше значення завжди має, безпосередньо, сила і могутність тієї команди, за яку клієнт букмекерської компанії звик вболівати. Найчастіше цими улюбленцями є його ж співвітчизники, проте якщо дана команда не завжди стоїть на ряду з найсильнішими, то досвідченні прогнозисти завди постараються завести собі улюбленця із будь-якого топового чемпіонату. Але, все-таки, найбільш розповсюдженим варіантом для справжнього фана, який живе спортом сповна, було і завжди буде — вболівання за своїх. В такому випадку потрібно, не зважаючи на все своє кохання, завжди реально оцінювати їхні шанси в окремо взятому протистоянні і вкладати вже після цього відповідний капітал. Якщо коротко, то ставити можна і навіть потрібно, заради своїх емоцій і ще більших переживань, проте не завжди це повинні бути значні суми.

Висновки

Отож, якщо остаточно спробувати підсумувати усі вище перераховані моменти, то слід сказати, що світ букмекерства і справді на сьогоднішній день вже встиг розвинутись до таких висот, які здатні дарувати по-справжньому яскраві мєттєвості фанам у всьому світі. Хоча, ніколи не потрібно забувати, що букмекерські компанії створенні для своєрідного бізнесу і звикли завжди заробляти значні капітали. Тому потрібно кожної хвилини залишатися із світлою головою і намагатися розумно і якісно грати проти свого букмекера, а якщо протягом деякого періоду спостерігатимете, що у вас мало що виходить, то краще швидше закінчіть свою діяльність, або ж зробіть тривалу перерву.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *