Прогнози на теніс, хокей та баскетбол

Опублiковано у Статті 0

Не є великим секретом, що для усіх букмекерських компаній в пріоритеті на ставки завжди був саме футбол, адже це і справді найпопулярніша гра, якою живе увесь світ. Тому, заважаючи на цей факт, не дивно чому така велика різноманітність варіантів прогнозів виникає у фанів цієї гри. Проте, не слід в жодному разі забувати і про цілий ряд інших спортивних видів подій, тому що не єдиним футболом звикли усі жити. Є такі території, де популярністю користуються зовсім інші види спорту, на які букмекери також завжди стараються придумувати різного роду ставки, щоб зацікавлювати все більшу аудиторію до себе.  Далі ми спробуємо більш детальніше вникнути у стратегії прогнозів таких видів спорту, як баскетбол, теніс і хокей, адже саме вони за своєю популярністю йдуть відразу після найвідомішої гри мільйонів.

Ставки на теніс

Прогнози на перемогу

Даний вид прогнозу є доволі простим і базується він в основному простими ставками на переможця певного турніру. Проте, слід звернути свою увагу на те, що в тенісі суперників завжди визначають за допомогою сліпого жеребкування, тому прогнозисту завжди потрібно бути готовим до будь-якого розвитку подій по ходу певного турніру. Таким чином титулованому тенісисту може випасти можливість протистояти з рівним йому суперником, а більш слабші в той самий момент можуть зійтись між собою. Тому потрібно завжди добре обдумувати свої прогнози і в першу чергу зважати завжди на форму вашого фаворита, а не його суперника.

Ставки на матч

Важливою відміністтю тенісу від того ж футболу є те, що мирових закінчень поєдинків тут не передбачено, а отже, коли клієнт букмекерської контори робить свій прогноз, то в його асортименті вибору присутні два варіанти, які формуються лише на перемозі чи поразці.

При виборі переможця завжди потрібно аналізувати усі можливі фактори, які можуть вплинути на перебіг подій у матчі. Дуже важливо завжди прокручувати собі у пям’яті усі попередні змагання чи окремі поєдинки в яких брали участь обидва тенісисти, адже інколи для перемоги слабшого над сильнішим буде достатньо лише впевненості у власних силах та гарно спланованої тактики, яка буде максимально не зручна для фаворита. Також потрібно ретельно вивчати усі види покриттів на яких випаде можливість тому чи іншому гравцю демонструвати свої сили. Це необхідно з тієї точки зору, що у всіх тенісистів є свої улюблені покриття, на яких їм легше пересуватися та перемагати. Для когось зручно буде проводити матчі на більш м’якому корті, а для інших в приоритеті завжди стоять тверді покриття, які більш легше відбивають та інтенсивніше прискорюють гру.

Відсутність нічиїх в даному виді спорту є великим мінусом під час котирування подій, адже через це коефіцієнти є доволі низькими, тому букмекери завжди намагаються значно підняти їх завдяки формуванню вигідних і прибуткових експресів.

Ставки на сети

Ставка на рахунок окремо взятого сету в тенісі тотожно порівнюється із ставкою на загальний рахунок у футбольному матчі. Один гравець може набрати високий темп із самого початку поєдинку, а інший розгоряється тільки в його кінці. Будь-якому прогнозисту важливо навчитися відчувати такі моменти і тоді можна сміливо ставити і нічого не боятися.

Ставки на тотал більше/менше

Якщо вам важко визначитися із фаворитом, то саме даний вид прогнозів може бути альтернативним ставкам на перемогу. Тут не має жодного значення хто переможе у результаті, адже якщо це протистояння рівних за силою суперників, то ставка на тотал “більше” зазвичай завжди виграє і приносить позитивні емоції прогнозисту.

На тоталах коефіцієнти є набагато більшими ніж на простих прогнозах. Адже замість того, щоб робити свій вибір на користь фаворита, в якого дуже низькі котирування, краще спрямувати свої ставки на те, що гра завершиться раніше ніж зазвичай і таким чином можна заробляти набагато більше звичайного.

Ставки на хокей

Особливо полюбляють робити свої прогнози на хокей у США, Канаді, Північній Європі і Росії. Через велику кількість матчів та меншу популярність до даного виду спорту, букмекери проявляють деяку халатність при котируванні поєдинків чи окремих турнірів. Зважаючи на цей факт, справжнім уболівальникам льодової гри слід ретельно підходити до вибору букмекерської контори, яка буде виставляти найбільш реальні коефіцієнти, які дійсно змогли б вас зацікавити.

Специфіка ставки на тотал більше/менше у хокеї

Прогнози на загальну кількість закинутих шайб у хокеї — досить прості і дуже популярні серед прогнозистів. В середньому загальна сума шайб в одному матчі варіюється в межах 5 — 7. Для того, щоб зробити максимально успішну ставку на тотали в хокеї, потрібно вирахувати середню кількість шайб, які команди забивають за весь сезон. Проте, середнє число в даному випадку може лише заплутати вас, тому потрібно переглядати і інші моменти у загальній статистиці. Важливо звертати увагу на рахунки, які були зафіксовані в поєдинках між цими ж командами у минулому, адже зважаючи на те, що в хокеї матчі відбуваються з малими проміжками, це може стати вирішальним при виборі вашого фаворита. Ну і звісно, важливо розуміти, що домашні і гостьові матчі усі команди грають по-різному, тому цю статистику теж потрібно ретельно вивчати і аналізувати певну тенденцію, яка в ній прослідковується.

Чисельна перевага

Видалення певного гравця на деякий період матчу зазвичай вносить дуже важливу роль у становленні загального результату періоду чи поєдинку в цілому. Все тому, що ось таке дисциплінарне рішення змушує обидві команди змінювати тактику, яка дуже часто приносить результат одному із суперників і ставить у незручне становище іншого. Тому перед тим як робити свій прогноз на чисельну перевагу, потрібно ретельно вивчити, як команда раніше грала, коли в її складі видаляли одного чи більше гравців. І вже коли вам вдалося у повній мірі засвоїти усі моменти даного розділу статистики, можна спробувати зробити свій вибір і бути максимально впевненим у його успішності.

Прогнози на баскетбол

Ставки на баскетбол перебувають завжди в топ-лінії будь-якої букмекерської компанії. А все тому, що на сьогоднішній день даний вид спортивних подій почесно входить у п’ятірку найкращих і найпопулярніших на нашій планеті. Букмекери завжди намагаються максимально підтягувати баскетбол за популярністтю до футболу і створюють досить велику різноманітність ставок. В баскетболі, як і в хокеї, дуже сильно напруженим є календар ігор та змагань, тому тут завжди потрібно тримати руку на пульсі і в жодному разі не відставати від перебігу основних подій.

Ставки на переможця

Дані прогнози зовсім не відрізняються від подібних їм у інших видах спорту. Тут є все доволі прозоро і зрозуміло, адже вам потрібно вибрати лише одного переможця із двох можливих. Як і в будь-якому іншому виді подій, завжди звертайте увагу на проміжну форму команди, наявність чи відсутність ключових гравців ну і звісно на фактор домашньої площадкий, який в баскетболі є найважливішим при формуванні вашого остаточного вибору.

Ставки з форою та гандикапом

Ці прогнози призначені для того, щоб можна було б передбачати на скільки пунктів одна команда поступатиметься іншій або виграватиме в неї. Ставки на фору робляться зазвичай дуже рідко, порівняно із прогнозами на переможця чи ставками на тотали. Все пояснюється тим, що вигідність при даних прогнозах є досить малою, а щоб її підвищити потрібно бути дуже досвідченим букмекером і розумітися у всіх тонкощах цієї діяльності.

Ставки на тотали в баскетболі

В першу чергу слід зазначити, що тотал — це є безпосередньо сума усіх взятих очок, які були набрані двома командами за весь матч чи за окремий його період. Бувають ставки на тотали більше будь-якої цифри або менше. Вкладати свої кошти на тотали в баскетболі є доволі вигідним заняттям, адже для цього вам потрібно буде лише відшукати середню результативність команди. Далі до найденої вами інформації, потрібно лише прикласти гарне вміння шукати золоту середину і таким чином можна легко вирахувати який саме тотал буде доречним спрогнозувати. Також тут вам завжди буде можливим зробити свій прогноз на першу або другу половину гри окремо, що дуже сильно перегукується із багатьма іншими спортивними видами, особливо з футболом.

Висновки

Мабуть вже ніщо і ніколи не буде здатне посунути футбол із першої сходинки популярності. Для того, щоб це довести, не потрібно жодних оглядів чи аналізів, адже можна просто подивитися на ту численну аудиторію, яка захоплюється цією грою. Проте, ніколи не потрібно забувати і про так званні другорядні види спорту, які також проводяться в основному для глядачів і завжди прагнуть заохочувати все більшу кількість фанів у всьому світі. От і букмекерські контори теж зі своєї сторони намагаються різноманітними варіантами робити усе можливе для їхньої популяризації.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *