Стратегія ставок на результат та рахунок

Опублiковано у Статті 0

Останнім часом у світі букмекерстав почали з’являтися все більш різноманітніші види прогнозів, які без сумніву додають ще більшого азарту та цікавості досвідченим гравцям. Проте, протягом усієї історії букмекерські компанії найбільше славилися простими прогнозами на результат, або ж на точний рахунок тієї чи іншої спортивної події. Саме ці види ставок і на сьогоднішній день приносять найбільшу вигоду усім конторам світу. Отже, далі спробуємо більш детальніше розібратися в даних видах прогнозів та їхніх стратегіях.

Прогнози на результат

Ставки на результат по праву посідають перше місце у своєму роді і є найбільш поширеними серед усієї цільової аудиторії, адже вони вважаються найпростішими та найбільш зрозумілими для клієнтів. Це такий собі певний базовий елемен у букмекерстві, починаючи з якого і розраховуються усі інші складніші ставки, стратегії та системи гри.

Майже у всіх видах спорту пропонуються на вихід три можливі варіанти — це перемога першої команди, нічийний (мировий) результат і перемога другої із команд. Але свій прогноз можна виконати лише на один із запропонованих. Як правило, фани завжди намагаються прогнозувати перемогу своєї улюбленої команди, а прості гравці більш детальніше підходять до цього питання, яке не завжди є елементарним.

Зазвичай букмекери пропонують доволі не високі коефіцієнти на подібні види, оскільки передбачити або вгадати на чию користь закінчиться матч не є важкою справою, порівняно із рядом інших ставок. Що до технології котирування подій то тут все доволі просто, адже коли в парі суперників зустрічається досить сильна команда на ряду із середняком чи аутсайдером, то коефіцієнт на перемогу сильнішого буде набагато меншим та максимально прямуватиме до одиниці і складатиме порядку 1,1 — 1,2, що в свою чергу є дуже мало. Проте такий факт є об’єктивним зважаючи на те, що якби фаворити котирувалися високо то і букмекерських компаній давно вже не було б, оскільки їхні клієнти дуже швидко змусили б їх збанкрутіти. Тому з одного боку, поставивши на фаворита, ви піддаєтеся найменшому ризику, але і виграш вас не сильно задовільнить. Взагалі у світі букмекерства коефіцієнти менші за 1,8 вважаються не цікавими і мало привабливими, так як вони зовсім не можуть перекрити можливих ваших програшів, а навпаки ще більше їх приплюсують.

Якщо вірити статистичним дним, то слід відзначити, що більш сильніші суперники перемагають лише у 70% своїх поєдинків, а інші 30% заповнюють нічиї та звитяги їхніх менш титулованіших опонентів. Отже, слідуючи цій логіці, можна вже зробити для себе маленький висновок — для того щоб отримати у свою копілку значний прибуток, потрібно завжди намагатися прогнозувати проти фаворита, якого обрала ваша букмекерська контора. Але в даному випадку будь-якому прогнозисту, навіть найбільш досвідченому, перед тим як вводити остаточний варіант ставки, потрібно дуже детально вивчити усі можливі статистичні дані виступу команд у всіх турнірах, а також історію їхніх спільних матчів. І тільки після такого поглибленого огляду рекомендується робти свій вивірений прогноз на перемогу, поразку чи нічию.

Ставки на розвиток подій в трьох варіантах, як правило притаманні лише у великому світі футболу.  В багатьох видах спорту, таких як теніс, баскетбол, волейбол, бейсбол та інших, можливі тільки два загальних результата. Мирових в жодній із такого роду подій просто не передбачено, що спрощує процедуру вибору переможця взагалі до мінімуму.

Також у ставках на результат можна використовувати експреси, які користуються сьогодні великою популярністтю, особливо серед новачків. Перевагою в даному випадку є гарна можливість збільшити свою суму виграшу, поставивши на тих самих фаворитів, що з великою долею ймовірності зможуть виграти самі і принести ейфорію вам. Технологія проведення такого прогнозу полягає у виборі як мінімум трьох або більше пар матчів, які будуть доплюсовуватися один до одного. Проте грати із одним експресом не є вигідно, краще коли іх є хоча б чотири або більше. При цьому коефіцієнт кожного повинен бути теж не менше чотирьох, тому що тільки в такому випадку можна собі започаткувати гарний виграш та більший азарт і хвилювання.

Роблячи маленький висновок по даному виду ставок, треба сказати, що вони все-таки слугують більше для новачків в цій справі або фанів, які побоюються ризикувати і грати на повну.

Прогнози на рахунок

Одними із найважчих прогнозів серед усіх можливих є ставки на точний рахунок певного матчу чи події. В самій технології даного роду ставок нічого важкого немає, а ось спробувати спрогнозувати і повністтю передбачити рахунок є досить важкою справою, в якій важливу роль відіграє не тільки фарт того чи іншого прогнозиста, а і його досвід у цій справі. Саме такою складністтю і пояснюються доволі високі котирування, які передбачені тут. Як правило більшість букмекерських контор пропонують множник х7 і ще більше, в залежності від виду спортивної події та її масштабу і важливості.

Якщо не брати до своєї уваги великі ризики, то при вдалому виході прогнози на точний рахунок можуть збагатити вас на досить кругленьку суму. Спеціально для даного виду ставок експертрами була винайдена особлива стратегія, яка є насправді дієвою і нею намагаються користуватися більшість гравців, які мало вірять в свою долю і велике везіння. Проте успішність застосування цієї стратегії всерівно базується на певного роду відчутті гравця та на тому як він вміє гарно прогнозувати результат гри. Іншими словами, без детального вивчення різної статистичної інформації, успіху важко буде досягти.

Одинарні прогнози робити не варто, адже при цьому присутній великий ризик відразу все програти. Тому стратегія пропонує грати системою, вибираючи для себе можливі результати чотирьох матчів. В першу чергу основною вашою дією буде обдумано визначитися із одним результатом, який на вашу думку буде найбільше підходити до усіх вибраних чотирьох подій. Далі слід застосувати так зване правило додавання і віднімання одиниці, для чого вам необхідні лише базові знання в математиці. Принцип роботи даного правила полягає в тому, що до вашого результату по-чергово потрібно додати і відняти одиницю. До прикладу візьмемо рахунок 3:1 і відразу розпишемо усі чотири варіанти, які автоматично випливають:

  1. 3(+1) : 1 = 4 : 1;
  2. 3 : 1(+1) = 3 : 2;
  3. 3(-1) : 1 = 2 : 1;
  4. 3 : 1(-1) = 3 : 0.

За аналогічним варіантом далі розписуються і інші три поєдинки, отримуючи в підсумку 16 варіантів розвитку подій. До них також додаються і ваші чотири результати, які ви обрали як найбільш вірогідні. Проте в таких простих але частих розрахунках можна дуже швидко прорахуватися і суттєво помилитися, що потім віділлється вам на результаті. Тому в такому випадку краще буде все розписувати максимально зрозуміло і бажано в табличному вигляді.

Далі по плану стоїть вже кінцеве створення цієї славнозвісної системи, яка в даному випадку міститеме 15 різних варіантів: 4 ординатів та 11 експресів. Експреси гравці створюють самостійно, при цьому із отриманих виходів обирають найбільш оптимальні.

Існує також більш простий варіант стратегії прогнозів на рахунок, який побудований на тому, що існує досить багато чемпіонатів, які не відзначаються забивною особливісттю і більшість матчів тут завершуються мінімальною перемогою господарів. Для цього просто потрібно переглянути статистику обраного чемпіонату і виявити, що більша частина матчів обов’язково завершиться перемогою команди, яка грає вдома, і при цьому в 20% випадків велика ймовірність, що рахунок в даних матчах буде мінімальним. Далі потрібно вибрати на вашу думку найбільш вірогідних десять матчів і поставити у всіх рахунки 1:0. Статистика говорить, що як мінімум два із них точно закінчуться з прогнозованим вами точним рахунком і тоді ви зможете отримаєти масу задоволення від вашого виграшу.

Висновки

Отже, якщо постаратися коротко підсумувати даний огляд запропонованих стратегій, то можна зробити висновок, що це є два абсолютно різні варіанти ставок, які відрізняються в першу чергу за своєю важкісттю. Зрозуміло, що перший варіант із простим прогнозуванням на результат притаманний лише новій аудиторії гравців, які ще далекі від своєї досконалості у сфері букмекерства і тільки розпочинають куштувати цей неймовірний в своєму роді смак азарту та емоцій. Досвідчений ж гравець дуже рідко буде забавляти себе простими прогнозами, оскільки йому цікавіше йти далі і розвиватися, зокрема і в ставках на точний рахунок, що вважаються одними із найважчих в прогнозуванні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *