Загальний огляд букмекерської контори Bwin

Опублiковано у Огляди букмекерів 0
Bwin
  • Editor Rating

  • Rated 4.5 stars
  • Outstanding

  • Bwin
  • Reviewed by:
  • Published on:
  • Last modified: 23.08.2016

Review Summary:

Загальний огляд букмекерської контори Bwin

Останнім часом букмекерський ринок доволі різко почав розвиватися і його все більше заповнюють молоді та мало відомі компанії, які одразу мають на меті конкурувати із найбільшими сторожилами букмекерської діяльності. Проте досвід і якість, набуті роками, дуже важко чимось замінити. От і ми зараз спробуємо проаналізувати та коротко оглянути найважливіші аспекти в діяльності брендового букмекера Bwin.

Загальний огляд букмекерської контори Bwin

bwinАвстрійська компанія Bwin є однією із найстаріших, авторитетних та впливових гральних онлайн-закладах у світі. Контора була заснована ще у 1997 році. Bwin володіє двома ліцензіями — австрійською та гібралтарською. Від того моменту, як компанія з’явилася на світ, вона відразу почала свою спонсорську діяльність, що відрізняло її від багатьох інших, які просто займалися своєю справою. За довгі роки партнерами відомого букмекерського бренду були такі легендарні футбольні клуби, як Барселона, Реал, Мілан і Баварія, а також найпрестижніші баскетбольні команди.

Лінія компанії Bwin

Bwin на сьогоднішній день є одноосібним лідером серед усіх компаній-конкурентів за кількістю пропонуючих ставок в один день (в середньому 30 000 за добу) та кількістю представлених видів подій у лінії (більше 90). За мовними показниками з даним букмекером не зможе посперечатися жоден у цій справі, бо компанія  пропонує своїм користувачам переклад свого сайту аж на 22 мови. Це справді дуже великий плюс для розповсюдження бренду не тільки на теренах Європи, а і у світі.

Найбільшої уваги серед багатьох видів спортивних подій набув футбол. При бажанні ви завжди зможете виконати свій прогноз на змагання будь-яких ліг із усіх чемпіонатів стараго світу. Компанія завжди пропонує своїм користувачам стабільні котирування і тут ніколи не спостерігається заниження коефіцієнтів, що говорить про серйозність та чесність букмекера по відношенню до своєї аудиторії.

бвін

Сайт контори

Інтерфейс головної сторінки Bwin не має загальної схожості із іншими подібними сайтами і тому тут прослідковується чіткий фірмовий універсальний стиль. Але  меню спортивних подій виконано не досить вдало. Щоб дістатися до потрібної вам події треба витратити не мало часу та нервів. Проте тут присутня невеличка форма для пошуку потрібного вам контенту, хоча і це не завжди рятує. Також сайт не відзначається високою швидкісттю, що також не є приємливим для такого відомого букмекера.

Служба підтримки клієнтської аудиторії

Служба підтримки букмекерської контори Bwin працює з 7:00 до 00:00 за київським часом. Якщо сайт компанії розширений в мовному плані, то тут консультації здійснюються не більш ніж на десяти мовах світу і російська сюди входить, а отже вам не доведеться долати не зрозумілий вам мовний бар’єр. Онлайн-чат на сайті цього букмекера не передбачений, проте ви всерівно можете відсилати свої питання і з часом отримувати кваліфіковану відповідь за допомогою внутрішніх повідомлень.

bwin букмекерська контора

Підведення підсумків

Безперечно, Bwin по праву вважається однією із найкращих букмекерських компаній, яка вже не один рік задовільняє усіх своїх клієнтів, яким переважно були європейці. Хоча букмекер робить усе можливе, щоб його послугами користувалися і були задоволеними все більше країн за межами старого континенту. З цією метою вони намагаються пропонувати свої власні, не списані з когось, об’єктивні котирування подій, займаються спонсорською діяльністтю, що є доволі важливою в плані реклами.

Отож, виходячи з усього вище сказаного отримуємо висновок, що європейський рівень завжди готовий вразити навіть досвідченого прогнозиста, а ряди переваг здатні перекрити незначну кількість мінусів.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *