Букмекерська компанія Фаворит спорт

Опублiковано у Огляди букмекерів 1
Фаворит спорт
  • Editor Rating

  • Rated 4.5 stars
  • Outstanding

  • Фаворит спорт
  • Reviewed by:
  • Published on:
  • Last modified: 23.08.2016

Review Summary:

Букмекерська компанія Фаворит спорт

Багатьох українських уболівальників, які звикли користуватися іноземними конторами для ставок, цікавить питання про те, чи є на території нашої держави якісні та надійні букмекери з якими можна було б натхненно співпрацювати. Виявляється, що насправді є, і не мало, а от чи можна їм довіряти ми і спробуємо дослідити на прикладі відомої в останні роки букмекерської компанії Фаворит спорт (Favbet).

Букмекерська компанія Фаворит спорт

фаворит

Це  українська букмекерська контора, яка працює на ринку Європи ще з 1999 року. Діяльність даної компанії здійснюється виключно на міжнародній ліцензійній основі, яка була видана Кюрасао. Партнери компанії знаходяться у багатьох країнах Європи. Букмекер Фаворит спорт є найвідомішою і найбільшою на сьогоднішній день букмекерською конторою на території України. Популярність компанії також розповсюджується і на інші країни СНГ: Росію, Казахстан і Білорусію.

Реєстрація на сайті Фаворит спорт (Favbet)

Сайт букмекера Favbet є доволі зручним для користування та приємним для зору інтерфейсом, що значно спрощує роботу з ним і робить її більш доступнішою. Звісно, що перед тим як розпочати випробовувати свою долю, потрібно пройти стандарний процес реєстрації. В даному випадку Фаворит нічого нового не видумав, тому пропонує доволі просту процедуру, яка по своїй манері  чітко перегукується із багатьма іншими у цій справі.

Перед завершенням реєстрації пропонується ознайомитися із загальними та детальними правилами співпраці, які обов’язково потрібно ретельно прочитати та запам’ятати, оскільки різні контори однакові умови можуть трактувати абсолютно по-різному і про це варто знати.

фавбет

Лінія і ставки Favbet

Основною особливісттю компанії Фаворит спорт є те, що тут окрім звичайних ставок на спортивні події, користувачу також пропонується цілий ряд різноманітних лотерей. Загальна лінія ставок на спортивні події розташована по ліву сторону від центру сайту і включає у себе 14 видів спорту. Проте така велика насиченість лінії дуже часто стає не виправданою, оскільки в багатьох випадках можна зустріти коефіцієнти, які рівні від 1,01 до 1,1 і це абсолютно не вигідно для клієнтів.

Із мінусів слід відмітити, що Favbet не особливо спеціалізується на розширених видах прогнозів, тому найкращі у своїй справі, мабуть, проігнорують цю компанію, а от для новачків це буде лише плюсом, оскільки не важко буде у цю  процедуру вникнути.

Акції і бонуси Фаворит спорт

Фаворит завжди намагається балувати своїх клієнтів різноманітними бонусними пропозиціями та акціями. Тут для зареєстрованих користувачів відразу відкривається цілий ряд бонусів. Детально з кожною пропозицією будь-який гість, чи вже знаний раніше клієнт, може ознайомитися безпосередньо на сайті букмекера в розділі “Акції”.

Технічна підтримка

Ще одним цікавим моментом в цій компанії є наявність служби підтримки клієнтів, яка доступна кожному з вас у трьох каналах зв’язку: через електронну пошту, в онлайн-чаті та за допомогою Skype. Підтримка усіх прогнозистів здійснюється протягом 24 годин на добу і щодня, тому якщо у вас виникнуть певні проблеми з якими вам не під силу буде розібратися, то ви сміло можете звертатися за допомогою до консультантів.

favbet

Підсумки

Отже, за підсумками цього короткого огляду, можна впевненно сказати, що в нашій країні все-таки є доволі якісна і надійна букмекерська компанія, яка може в деяких моментах конкурувати із найвідомішими у світі. Так, букмекер Фаворит спорт (Favbet), не визначається яскравим професіоналізмом у ставках і однозначно не буде в полі зору професійного прогнозиста, але для тих фанів, які не намагаються жити на повну прогнозами, а лише хочуть трішки додати яскравих фарб у буденні дні, то дана компанія повинна обов’язково бути у них на думці.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *