Загальна характеристика компанії Sportingbet

Опублiковано у Огляди букмекерів 0
Sportingbet
  • Editor Rating

  • Rated 5 stars
  • Spectacular

  • Sportingbet
  • Reviewed by:
  • Published on:
  • Last modified: 23.08.2016

Review Summary:

Загальна характеристика компанії Sportingbet

Життя без емоцій не є таким цікавим, а особливо якщо ви великі фанати і завжди звикли жити спортивними подіями та отримувати від них цілий кошик насолоди та азарту. А які спортивні події можуть бути без прогнозів? Адже і справді, на сьогоднішній день справа букмекерства дійшла до таких висот, що проігнорувати подібні компанії дуже важко, тому що вони пропонують гарно примножувати свої капітали, просто сидячи на дивані і вболіваючи за своїх улюбленців. Далі ми спробуємо коротко та зрозуміло оглянути одну із відомих букмекерських контор Великобританії Sportingbet.

Загальна характеристика компанії Sportingbet

sportingbet

Sportingbet — це ще одна чергова авторитетна букмекерська контора Британії. Компанія розпочала свою успішну діяльність в 1998 році, і була направлена на аудиторію США. В цій країні букмекер був доволі впевненим і йому вдалось навіть започаткувати цілий ряд цікавих проектів, а все завдяки великій довірі з боку цільової аудиторії. Проте в один момент США із незрозумілих причин заборонила діяльність на своїй території подібного роду зайнятості, тому Sportingbet були вимушенні повертатися у свою країну і розпочинати активно заповнювати гральний ринок Європи. Конторі на диво дуже швидко вдалось розвинутися на новій території і слід відзначити, що вони одні із перших почали обслуговувати клієнтів з країн СНГ, започаткувавши для них російськомовну версію офіційного сайту. На сьогоднішній день для підтримки свого іміджу букмекер намагається максимально займатися спонсорською діяльністтю.

Сайт Sportingbet

Після того, як компанія була змушена переходити на інший ринок, перед ними постало питання про переробку і свого сайту, тому тепер він став більш модернізованішим та доступним для перегляду 26 країнам світу. Сайт оздоблений доволі просто і тут прослідковується певний консерватизм, проте він є абсолютно зручним для користування будь-якому типу клієнтів. Кольорова гамма обрана у світлих тонах, що не змусить вас втомлювати власний зір. Щоб краще орієнтуватися в пошуку подій, розробники передбачили тут варіант із відкриттям спортивних матчів лише на найближчу добу, що не винудить вас самих все відшукувати.

спортингбет

Події і коефіцієнти

Контора пропонує для огляду доволі велику лінію ставок. Серед видів прогнозів популярним останнім часом є тайм-матч, який заохочує до себе все більше гравців. Принцип його полягає в тому, що потрібно прогнозувати і відгадувати перепетії в спортивних подіях не в цілому, а лише певних його частин. Великий перерахунок варіантів присутній на ставки для окремих гравців та їхніх індивідуальних результатів і досягнень в командах чи турнірах.

Live-ставки та бонуси

Live-лінія в компанії розвинена на досить високому рівні. До цього виду ставок в букмекера Sportingbet особливе  відношення, так як саме такого роду прогнози складають 60% всього заробітку контори. Мінімальна ставка в даному режимі складає всього лише 50 центів і це сильно заохочує все більшу кількість нових клієнтів, які на початку своєї діяльності не особливо хочуть витрачати власні кошти.

sportingbet букмекерская

Sportingbet також із задоволенням завжди пропонує своїй аудиторії велику кількість різного роду акцій та бонусів. Найголовніший бонус — 500 доларів за три вгаданих експреса. Для відслідковування бонусного нарахування на сайті має місце календар акцій в якому і можна дізнаватись про усі щирі пропозиції букмекера.

Висновки

Букмекерська контора Sportingbet є доволі чесною і надійною, про що свідчать багатотисячні відклики іхніх гравців. Виплати тут здійснюються регулярно і майже без жодних незрозумілих затримок. Тому дивлячись на основні критерії, можна сміливо розпочинати свою співпрацю з даним букмекером і насолоджуватися спортивними подіями на повну.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *